Loading...

Napsali o mně

Reference

Pro své klienty dělám maximum, odměnou pro mě jsou jejich výsledky.

“Jako profesionálním tanečníkům latinsko-amerických tanců, kteří reprezentují Anglii už třetím rokem, nám spolupráce s Jirkou otevřela oči a dala do našeho tance to, co jsme dlouho potřebovali: sílu jak vnější, tak vnitřní. Po našem úspěchu na Mistrovství světa, kde jsme skončili 13., jsme věděli, že nám pro posun něco chybí. Něco co nejlepší páry světa mají a to je silově-kondiční přípravenost abychom byly rychlejší, vytrvalejší a dokonalejší v každém pohybu. Spolupráce s Jirkou je pro nás klíčová, jelikož se učíme, jak správně přistupovat k silovému tréninku, jak a na co se v něm soustředit a jak zlepšit silové vlastnosti. Jirka je osobnost s velkým respektem jak sám k sobě, tak ke všem ostatním. Jeho postoj ke klientovi je maximálně individuální. Jirka je milovník detailů a jeho oku nic neunikne. Opravdu nic! Díky tomu vás přinutí se na 100 % soustředit na daný cvik, a tím vylepšuje nejen vaši techniku, ale také koncentraci, která v dnešním roztěkaném světě potřebuje svůj vlastní trénink. Na Jirkovi si vážíme mnoha věcí a jednou z nich jsou jeho rozsáhlé vědomosti. Vše, co řekne a učí je konstruktivní. Vždy vysvětlí, proč to co říká, je důležité a jaký efekt to může mít. Jirka pro mě vyniká obzvlášť v jedné věci, která je pro nás důležitá, a to láskou ke své práci. Z Jirky cítíte, že je s vámi na tréninku rád a záleží mu na tom, jak pracujete, jak se soustředíte a jak se zlepšujete. Jestli jste profesionální atlet, nebo člověk který se chce dostat do lepší formy, bude k Vám přistupovat s absolutním zájmem a zvídavostí. Po zkušenostech s trenéry, které máme v Anglii, či jsme měli v jiných zemích, v kterých jsme dlouhodobě žili (Hong Kong, Spojené Státy), je vzácnost poznat takového člověka, jako je Jirka.”

Markéta V.

“K Jirkovi jsem se dostal před rokem. Totálně nepolíben sportem, nebo vůbec pohybem. To se mi začalo vymstívat při mé profesi, což je hraní v orchestru na housle. Takže bolesti zad a celková únava. Jirka začal tím, že se zajímal, jakým způsobem při hraní zapojuji tělo a kde může byt problém. Tímto jeho naprosto profesionálním přístupem se problémy vytratily. Jako bonus beru to, že díky jeho tréninkům jsem získal lásku k pohybu a ke sportu. Díky Jirko!”

Marek Blaha
Profesionální hudebník s pěkným mrtvým tahem

“Využil jsem Jirkových služeb v oblasti výživy. Po úpravě a nastavení správného jídelníčku jsem se začal cítit mnohem lépe a moje sportovní výkony šly rapidně nahoru, což byla pro mě priorita. Pokud tedy někdo hledá cestu jak začít správně jíst a posunout svoje sportovní výkony, tak můžu spolupráci s Jirkou jen doporučit !
Ještě jednou moc děkuji ! 💪🏽”

Filip Havelka
Profesionální sportovec jak má být - fotbalista AC Sparta Praha

“Jirka je stoprocentní profesionál plný energie, vždy připravený na daný trénink, zároveň má velmi lidský a přátelský přístup. Neustále na sobě pracuje a vzdělává se, novými prvky pak nadále obohacuje své tréninkové lekce i doporučení ohledně jídelníčku nebo nápravy špatných pohybových návyků. V případě bolesti čehokoliv na těle vám Jirka poradí, jak se efektivně této bolesti zbavit – pomocí kompenzačních cviků vás bolesti během pár týdnů zbaví. Stačí jen posílit příslušné svaly, jak jednoduché :). Trénování s Jirkou nás hlavně naučilo vnímat více svoje tělo a změnilo i náš přístup k jídlu, začali jsme s Jirkovým jídelníčkem Healthy&Tasty a poprvé jsme také zkusili řízené půsty, které pomohly s hubnutím. Celkově je pro nás teď zdravější strava a hlavně sportování celkově mnohem důležitější. Přestože tréninky s Jirkou “bolí”, tak se na ně vždy těšíme, neboť člověk vidí progres téměř ihned.”

Eva a Tomáš Jínovi
nadšení běžci závodů se série Spartan Race

“Nejsem typ, které vyhledává prostředí posiloven. Raději jsem “venku” na kole, běžkách, skialpech. Záliba ke kolu a naprosto “nezapomenutelný” zážitek na Sellaronda HERO 2013 mě vedla k intenzivnějšímu tréninku pod vedením zkušeného trenéra. Po dvou letech nabytého tréninkového plánu, který vyplňoval prostor mezi rodinou, prací a spánkem, někdy i na úkor všeho uvedeného jsem nevnímal dostatečně signály těla. Osud mi nadělil stopku v podobě bolavé paty, která mi nedovolila prakticky vykonávat žádnou z mých oblíbených sportovních aktivit. Čím víc jsem tlačil na pilu, tím víc jsem nenacházel správnou cestu. Odpočíval jsem, léčil to tím a nebo tím i oným. Znám řadu fyzioterapeutů, doktorů, radilů. Uvědomil jsem si že pata je pro mě signál a začal bolavou patu brát jako DAR. Dostal jsem prostor si uvědomit, co je pro život podstatné a jak lépe balancovat mezi VŠÍM důležitým – nyní již v pořadí Rodina-Práce-Přátelé-Zábava. Mou cestu mi v té době protnul Jirka. Věnoval se systematicky mé paní, trénink s Jirkou jí bavil a naplňoval. Vnímal jsem její posun, její nadšení přenášela i na mě, na naše přátelé. Trvalo mi nějaký čas, než mi to trklo a začalo zapadat…. Mé tělo sice bylo trénováno z činností na kole, běžkách, skialpech atd, ale NEBYLO NA TO PŘIPRAVENO. Abych se mohl i nadále věnovat nejen těmto aktivitám – tělo muselo posílit odstranit disbalance. Dle slov mé paní ” i ten tvůj cyklistický vršek by potřeboval změnu 🙂” Na spolupráci s Jirkou jsem si musel počkat – trvalo to dlouhých 9 týdnů, než se mi uvolnil můj nyní již pravidelný spot. Jirka ví co dělá a proč – jaké jsou toho důvody – důsledky a co to v budoucnu přinese. Tréninky jsou pestré, dynamické, zábavné. Umí přesně, nekompromisně upozornit na nesprávnost vykonávaného cviku opravit mě a neúnavně dohlížet na další správné provedení. Jeho nadšení a vždy dobrá nálada mě pokaždé nakopne, dá zapomenout na nepodstatné starosti všedního dne. Jirka přizpůsobil “MŮJ” trénink mým možnostem a systematicky krok po kroku jsme nastoupili cestu, která vedla k odstranění potíží a návratu k činnostem co mám rád a mohu si je užívat bez omezení. Jiří díky.”

Michal Lapihuska
cyklista (Sellaronda Hero, Le etape de tour), skialpinista, možná i trochu běžkař

“To, že jsem natrefila na Jirku, je fantastická a pro mě zcela osudová náhoda. Žiji život v dost šíleném tempu, sport a péče o sebe se tak v posledních letech dostaly bohužel na vedlejší kolej. Protože žiji v zahraničí, Jirku jsem postavila před těžký úkol: mám dva týdny, jsem úplně z formy a potřebuju se nakopnout a postupně se do formy opět dostat. Jirka dokázal, řekla bych, skoro nemožné. Trénovali jsme spolu pouhé dva týdny, sestavil mi tři tréninky, přesvědčil mě ke změně jídelníčku (i když jsem si myslela, že to není třeba) a naučil mě, že musím k tomu všemu přidat ještě pozitivní mysl a dostatek spánku (moje slabina!). Během šesti tréninků jsem zhubla 1,7 kg tuku a přibrala 700g svalů, což mě absolutně ohromilo. Co Jirka radí, fakt funguje. Je neuvěřitelně profesionální, má přehled o všem, co souvisí se zdravím, sportem, stravováním, celkovou rovnováhou. Je kultivovaný, milý, přesvědčivý, dochvilný a spolehlivý. Vše má podložené vlastní zkušeností a studiem. Dává velký důraz na správné provedení cviků a na způsob dýchání. Protože jsem se chtěla dozvědět více, doporučil mi literaturu, která mi úplně změnila pohled na to, co je zdravé jídlo. Bála jsem se, že až odjedu z Prahy zpět domů do Bruselu, zapomenu, jak ta moje cvičení správně provádět. Jirka měl hned řešení: natočili jsme jeho vysvětlování a předvádění cviků na můj telefon, takže si správnou techniku můžu kdykoliv připomenout. Poradil mi i několik variant stejného cviků, podle toho, jaké stroje či vybavení jsou v dané chvíli dostupné (například na dovolené). Cvičím podle Jirkových doporučení dál, teď už zase v Bruselu, ale Jirkovy rady jsou vlastně pořád se mnou, jak v posilovně, tak v kuchyni. Jirko, jsi fantastický, lepšího trenéra a poradce si nedovedu představit!”

Andrea
právnička, skvělá maminka 2 dětí

„Chcete se vyhnout operaci? Začněte cvičit s Jirkou! Mé problémy začaly po dvou porodech, kdy jsem začala mít bolesti v oblasti zad a pánve, k čemuž se přidal i problém s inkontinencí, což mě omezovalo v aktivitách s dětmi. Od lékaře zněl výrok jasně „operace nebo cvičení“. Takže samozřejmě jsem zvolila druhou variantu. K Jirkovi jsem se dostala na doporučení, je to  velký profesionál a už při první návštěvě jsem věděla, že jsem ve správných rukou. Začali jsme dechovým stereotypem a principy DNS od Pavla Koláře. Už po 2 měsících mé problémy ustoupily, což je „zázrak“ a nikdo tak rychlý posun k lepšímu nečekal. Nyní si užívám lepší kondice, bezbolestného pohybu a řádění s dětmi. Děkuji Jirko!”

Lída

“Tři měsíce pod vedením Jirky mi toho daly nesrovnatelně víc, než poslední tři roky  skupinových cvičení, tréninkových plánů z mobilních aplikací a jiných alternativních metod cvičení. Výsledkem je tělo bez bolístek, pochopení jak tělo pracuje a celkové zlepšení fyzické zdatnosti i vzhledu. Jirka aktivně investuje do svého vzdělání trenéra, což se pozitivně odráží na kvalitách tréninku. Díky, žes mě naučil cvičit!”

Zdenek R.39
hobby běžec překážkových běhů

“Protože jsem člověk, kterému v rámci životosprávy a cvičení nestačí “trenér s dohledem” ale potřebuje “trenéra se zvýšenou ostrahou” oslovil jsem Jirku. Upřímně jsem očekával klasiku, člověka, který si s klientem hezky popovídá a pak lehce pocvičí. Nicméně u Jirky jsem našel co jsem hledal. Je to profík, který (když budete opravdu chtít) vás poměrně rychle a efektivně dovede k vytýčenému cíli. Prvních šest týdnů jsem sice vymýšlel jak se mu pomstít za to, že například nemohu chodit ze schodů nebo si svléknout košili, ale nakonec se vše v dobré obrátilo. Za 6 měsíců jsem lehčí o 13 kilo tuku, záda nebolí a kotník v cajku. Takže Jirko, díky, o Vánocích nebudu “prasit” a v lednu opět na viděnou.”

Hanuš N.46
schopný manager, silák a tak trochu lenoch od přírody

“Byla jsem po operaci ramene, chodila na rehabilitace a rameno stále bolelo. Nedokázala jsem zvednout ruku, natož svého syna. Před operací jsem navštěvovala skupinové cvičení, které mi lékaři zakázali. Představa necvičit, se mi vůbec nezamlouvala. Po domluvě s lékařem jsem oslovila osobního trenéra Jiřího Květoně. Na vstupním pohovoru, jsme se domluvili na 10lekcí a stanovili si cíl, rozpohybovat rameno – o nic víc mi nešlo. Po 10 lekcích mám rameno pohyblivé na 100%. Můj lékař mi řekl, že takhle rychlou rekonvalescenci ještě neviděl a že můj trenér odvedl skvělou práci! A já? Nejen, že mohu opět zvednout syna, ale na každý trénink s Jirkou se moc těším, dokáže mě vyhecovat k vyšším výkonům a z každého tréninku odcházím s velkým úsměvem. Jako vedlejší efekt našich tréninkú mám o 5 cm užší pas :). Ve spolupráci pokračujeme dál a pevně věřím, že jen tak neskončí. Jirku vřele doporučuji!” 

Eva L.38
pilná včelička, která dokázala nemožný a ještě nekončíme
“Jirka je naprostý profesionál, který mě naučil nebát se svých možností a posouvat své hranice. Každý trénink byl veden s úsměvem a dobrou náladou, ale vždy naplno a bez výmluv. Oceňuji, že spíše než sociálním sítím věnuje svůj čas dalšímu sebevzdělávání v oblasti fitness a fyzioterapie. Těším se na další spolupráci :)”
Jarmila R.44

“Dříve jsem poměrně hodně sportoval, což mě zdravotně doběhlo. V posledních čtyřech letech jsem absolvoval tři operace kolen (chrupavka), přičemž jednu poměrně významnou. Všemožně jsem se snažil dostat zpět alespoň do takové formy, abych bez bolesti vyšel a sešel schody a mohl popoběhnout přes přechod. Cvičil jsem, chodil na spinning, snažil se posilovat a rehabilitovat. Vždy jsem to ale „přetáhl“, takže jsem vlastně bloudil v kruhu – přidával jsem si a přidával, cítil se lépe a lépe a přehnal to – znovu bolest, znovu dlouhá pauza, znovu od začátku. Shodou okolností k Jirkovi chodí cvičit kolegové z bývalé práce a několikrát jsme prohodili pár slov. Jirkova sportovní minulost a na letáku avizovaná řešení svalové nerovnováhy mi znělo sympaticky a vlastně i jako poslední možnost, co ještě bych mohl zkusit.
Nedá se sice mluvit o rehabilitaci. Ale poměrně rychle jsme se domluvili, že to zkusíme. Od začátku jsme se soustředili na svaly nohou a Jirka mě významně brzdil v mém snažení. Snažil jsem se poslouchat, byl jsem ostatně už dost zoufalý a když vám lékaři párkrát zamávají před očima vidinou endoprotézy, tak posloucháte opravdu pečlivě.
Byl jsem dlouho v takovém stavu, že jsem nedokázal udělat ani dřep. Ale během prvních pěti měsíců jsem se dostal už tak daleko, že jsem znovu mohl i začít hrát fotbal a plážový volejbal, což jsem považoval už za nemožné. Vedlejší efekt rostoucího věku a nesportujícího bývalého sportovce, a sice měknoucí a tloustnoucí tělo, mě spolu s Jirkou vybičovalo k tomu, že jsem postupně přidával ke cvičení nohou i další cviky horní poloviny těla.
S Jirkou cvičím jednou týdně už devět měsíců, jinak chodím cvičit sám. Jirka je mimořádně sympatický člověk, který ví, co dělá. Tréninky jsou zábavné a rozhodně ne jednotvárné. Zároveň je pro mě dostatečným motivem i on sám. Vděčím mu za to, že mi zdravotně velmi pomohl a já se znovu mohl vrátit ke sportování, ale i za to, že mi pomohl zastavit rosolnatění těla – a není to uplně špatný pocit. Nepovažuji se vlastně za jeho klienta, ale spíš za vyléčeného pacienta.”

Milan Č.46
Consumer and Business Insight

“Po tezkych zdravotnich potizich jsem hledala trenera, ktery by mi pomohl vratit se ke sportu, ktery byl cely zivot dulezitou soucasti meho zivota. Jirka me dokazal privést přesně na hranici, kde je pro mě trenink prinosem a pohyb mi prinasi radost. Kazdy trenink se dostavame dal, aniz bych kolabovala jako behem predchozich let. K nasim spolecnym cvicenim jsem postupne pridavala i dalsi aktivity a nebala jsem se vratit ani k lezeni ve skalach. Cviceni me bavi a prvni vysledky jsem videla ja i moje okoli uz po prvnich lekcich. Nasim prvnim cilem bylo zvladnout dny po treninku bez negativních následků a získat jistotu, že mohu opět pravidelně podstupovat fyzickou zátěž. Prvni milnik mame za sebou. Moje motivace porad stoupa a tak smerujeme k dalsimu cili.”

Katka B.45

“Na Jirku jsem ve fitku narazil před třemi roky. Tehdy jsem hledal někoho, kdo mi poradí a nasměruje mě v posilovací části zimní přípravy na další cyklistickou sezonu. Už na první pohled mi přišlo, že Jirka je jeden z mála trenérů, kteři nejsou žádné zpovědnice, kam se chodí klienti vypovídat, ale na jeho trénincích se doopravdy cvičí. Odcvičili jsme společně několik tréninků, které mi jako cyklistovi ušil na míru a já z nich nich mohl čerpat po celé zimní období. Sic jsem na počátku z tréninků sotva odcházel po svých, rozhodně to byl jeden ze základních stavebních kamenů pro celou závodní sezonu. Myslím si, že i Jirkovi patří můj velký dík za to, že jsem letos dokončil jeden z nejtěžších MTB maratonů na světe – 211 kilometrů dlouhou Salzkammergut Trophy v rakouských Alpách, a dále skončil na průběžném 3.místě v kategorii muži 19 – 29 let v seriálu MTB maratonů Galaxy série.”

Lukáš K.30
Student,profesionální cyklista

“I chose Jiří to be my personal trainer after observing him with other clients in the gym. His approached seem to be somehow different. I never looked back as it was the best investment  of my life. I was always bit wary of PT´s, thinking they only stand there, counting how many kilos and how often you lift. Seen and met few of those.But Jiří proved me wrong. For years I used to have back problems, seeing many doctors and physiotherapists and no one ever really helped me fully. 

It was Jiří who was finally able to help me fix my back issues 100%, thanks to his professional knowledge. He taught me a lot about diaphragmatic/abdominal breathing. I really admire his passion for understanding the human body and its problems. He is always educating himself trying to be better and the top professional at what he does best already. I highly recommend Jiří, he is the right person at the right place. On the top of that, he is very humble and fun. We have become friends over the years and we enjoy occasional social meet up outside the gym…”

Lucie J.45
Marketing executive

“Priblizne pred rokem jsem hledala trenera,ktery by mi pomohl dat se dokupy po dvou urazech a zase se citit stabilne ve svem tele bez zbytecnych bolesti. Jirku jsem si vybrala na zaklade jeho prezentace treneru v posilovne ( uz v tomhle byl za me jednicka:) a moje ocekavani nezklamal. Jiz u pocatecni komunikace jsem byla prekvapena,jak profesionalne ke vsemu pristupuje a to se prolina celou dobu,co mi Jirka pomaha dat se dokupy. Pres muj avizovany odpor k posilovne na nasem prvnim setkani me Jirka dostal do stavu,kdy se nemuzu dockat,az me zase jeho hodina vyzdime. Vzdy je precizne nachystany a zaroven je perfektni, ze Jirka dokaze naprosto reagovat na me aktualni prani v cvicebnim procesu 🙂 Naucil me lepe vnimat,jak funguje me telo, trpelive mi vzdy vse vysvetli a me to fakt bavi:) Opet nadsene sportuji,ucim se duverovat sile sveho tela a ze se citim celkove lepe,je prave jeho zasluhou.”

Anna J.38
Marketing manager

“Baví vás sport? Staráte se o svoji postavu? Snažíte se zhubnout nebo nabrat trochu svalů? Myslíte si, že jste v dobré kondici? A možná jenom chcete začít cvičit a potřebujete skvělého průvodce do světa zdravi?

Vyzkoušejte si trénink s Jirkou. Během několika hodin zjistíte, že neumíte nic. O fitness máte jen chybnou iluzi a vaše tělo vás neposlouchá a snaha nabrat velké množství svalové hmoty vás jenom omezuje v pohybu :). Není to reklama, vím o čem mluvím, protože o tom vím z vlastní zkušenosti.
V dětství jsem byl silnější a proto jsem začal cvičit už od 13 let. Posilovaní, činky, hrazda, box, přečetl jsem spoustu knih o posilovaní a od 18 let jsem nepravidelně chodil do fitka. Vždycky jsem myslel, že trenéra nepotřebuji, že jsem děd vševěd, a lidé kteři cvičí s osobním trenérem, jsou jen slaboši a lenoši 🙂 . Myslel jsem, že už sám z vlastních zkušenosti, můžu trénovat. Moc jsem se mýlil :). Manželka taky měla ráda sport, bavily ji skupinové tréninky, ale do posilovny se bála jít a marně jsem se snažil ji naučit cvičit v posilovně, prostě to nefungovalo 🙁

Jednou ke mně přišel Jirka, dal mi nenápadně pár rad, které mi zpřijemnily cvičení a domluvili jsme se na dalších 10 trénincích pod jeho vedením. Víc bych nepotřeboval, vždyť jsem zkušený:) Protáhlo se to na 3 roky skvělé spolupráce. Manželka koukala na moje výsledky a pustila se do toho taky.
Co ted’ ?

  • Jsme úplně spokojeni s postavou, už nebojujeme s tuky, neřešíme váhu.
  • Máme radost z pohybu a pocitu zdravého sebevědomí.
  • Naučili jsme se rychle běhat, skákat, lézt na horolezecké stěně, cvičit v přírodě, cvičit kdekoli bez omezení.
  • Manželka se konečně zamilovala do cyklistiky 🙂
  • Zbožňujeme vzpíraní diky Jirkovi, nebojte se velkých tyčí, to je to nejlepší ze světa fitness pro vnímání vašeho těla, i ženská to zvládne.
  • Jsme mnohem pružnější
  • Nepotřebujeme žádného lékaře, tréninky to úplně vynahradily
  • Tréninky s Jirkou mě inspirovaly absolvovat kurz fitness trenérů, který on sám absolvoval.
  • Stále pokračuje v rozvoji svých znalostí a zkušeností, učí se s každým ze svých svěřenců. Jako trenér se pořád vzdělává a zkouší nové sporty. Sport a neustalý pohyb je smyslem jeho života. Bude pro vás vzorem, příkladem a obrovskou motivací.

Chcete se konečně cítit jako opravdový atlet? Vřele doporučuji tréninky s Jirkou. Jako benefit ziskáte skvělého kamaráda, který vás pořád bude táhnout nahoru.”

Vladimir N.43
Podnikatel

“Vždy jsem vyhledával sportovní aktivity spojené s dodatečným rozměrem nad ten sportovní – musela tam být navíc buď příroda, kamarádi, sranda, dobrodružství, zajímavý cíl nebo nejlépe všechno dohromady 😉 Posilovna pro mne byla tedy pochopitelně synonymem nudy a místem kde jsem nechtěl trávit čas. Nakonec jsem však musel (sám rád) uznat, že pokud člověk chce posouvat své cíle, budu nucen “fitko” vzít na milost.  Měl jsem velké štěstí, že jsem narazil na Jirku Květoně, který dokáže každý trénink namíchat jako pestrý koktejl, motivovat i člověka s antivztahem k posilování a dokonce v něm probudit o tuto aktivitu trvalý zájem! Výčet mých osobních úspěchů pod Jirkovým vedením: technické zvládnutí většiny základních cviků (klik je prý již slušný, dřep má díky mým zkráceným hamstringům ještě velké rezervy, ale pracujeme na tom;), zlepšení všech mých běžeckých osobních rekordů (10km, půlmaraton, maraton) díky celkovému posílení těla a vybudouvání vztahu a respektu k cvičení v gymu!”

Vladimir V.45
Global Chief Information Officer

“Absolutní profesionál ve všech směrech , ví o čem mluví , má znalosti a je neuvěřitelně milý 🙂 cvičíme s ním s kamarádkou skoro rok a určitě bychom neměnily …trénuje druhým rokem i mou 11 ti letou dceru , což je i pro něj občas oříšek, ale klobouk dolů, jde mu to skvěle , můžu jen doporučit !!”

Daniela51
Podnikatelka

” Skvělý trenér, připraví trénink na míru. Naučí základy a postupně pomůže k dosažení požadovaných výsledků. Nastuduje i sporty, které nezná a pak jim přizpůsobí trénink. Po necelém měsíci jsem i já viděl/pocítil sakra rozdíl! Takže Jirku doporučuju! Deset z deseti.”

Václav K.32
IT Technik, hráč amerického fotbalu

“Služby Jirky jsem využil po měsíčním cvičení a X letém sezení za PC/ v autě, protože jsem se potřeboval dát do fyzické kondice před svou aktivní dovolenou v Jižní Americe. Domluvili jsme se na sestavení tréninkového plánu PREMIUM, kde jsem prošel úvodním měřením in-body a na základě získaných informací jsme stanovili krátkodobé cíle. Výsledky in-body byly překvapivě velmi dobré a proto jsme v této oblasti stanovili pouze mírné cíle (+ 1 kg svalové tkáně, – 1 kg tukové tkáňě) a zaměřili se především na zlepšení kondice, jak po silové tak vytrvalostní stránce.. Jirka mi obratem poslal trénink na následující 3 týdny (15 tréninků), ukázal mi správnou techniku cviků, kterou jsem si i natočil, abych do budoucna nedělal chyby a okomentoval můj současný způsob stravování. Snažil jsem se cvičit vše správně a samozřejmě podle trénikového plánu. Po 3 týdnech jsem dané cíle přeplnil a shodil jsem 2 kila tuků a nabral kilo svaloviny. Již po 3 týdnech si mé okolí všimlo změny. Jirko díky za profesionalitu a výsledky, těším se na léto 2017!”

Jan N.38
Manager

“I first contacted Jiří Květoň in spring 2016 while I was visiting
Prague to help me with my fitness training. I needed help with
improving my form and I needed a workout plan for losing weight and
gaining muscle. I have a herniated disk in my lower back, so I had
been avoiding some exercises. He has helped me to introduce safe back
muscles exercises into my workout and tailor the plan for my needs.
Most importantly, he was able to modify my form so that I now perform
exercises with proper form and don’t hurt my back.

In addition to working out, Jiří has helped me with my nutrition,
which is a very important part of staying fit. I didn’t tell him that
my wife is a licensed nutritionist, and every piece of advice he gave
me, she agreed with.

I have been following the workout plan for half a year now, and I
haven’t had a problem with my back. Jiří is a great personal trainer
who is knowledgeable of proper nutrition and exercise/weight training.”

Ondřej Čertík41
Scientist, Los Alamos National Laboratory
“Po problémech se zády mi bylo doporučeno cvičení, tak jsem oslovila osobního trenéra Jiřího Květoně. Spolupracujeme spolu teprve 2 měsíce, ale už teď jsem mu za mnohé vděčná. Naučil mě správně cvičit, zdravě jíst a hlavně pod jeho vedením se mi úspěšně daří plnit vše, co jsme si spolu zatím vytičili. Jiří je opravdový profesionál a mohu ho všem vřele doporučit. Velmi také oceňuji jeho empatii, pečlivost a důslednost při trénincích.”
Lenka S.44

“S Jirkou cvičím 4.měsíc a z našich úterních tréninků se stává závislost :-). Vybral mi ho přítel, protože se mu líbilo jeho vedení a přístup ke klientům. Tréninky má výborně připravené, po úvodním seznámení s fitkem (do té doby jsem navštěvovala jenom skupinovky typu funkční trénink, TRX..kterých jsem se přecvičila) a pohybové diagnostice, už jsou to tréninky na míru a můžu mu vytknout snad jenom to, že mě nutí se hodinu co hodinu se překonávat a vystupovat ze svých komfortních zón :-). Pokud to s cvičením myslíte vážně, Jirku vřele doporučuju.”

Katarina40
ARO Lékař

“Jirka mě zaujal způsobem, jakým cvičil s klienty, nebo sám. Jeho přístup a tréninky jsou na profesionální úrovni. Sestavil pro mě dobrý tréninkovy plán. Jelikož mám hodně náročnou práci, jak na psychickou, tak i na fyzickou kondici. Jeho přívětivý přístup a trpělivost je obrovská. Dokáže motivovat k lepším výsledkům a to vše samozřejmě s úsměvem. Jsem mu moc vděčný za pomoc se zády, které mě dost limitovaly v běžném životě. Během spolupráce se to hodně zlepšilo. Bodové ohodnocení je deset z deseti .”

Pavel Černý33
Zdravotní asistent

“S Jirkou cvičím již řadu měsíců a je to dokonalý profesionál na svém místě. Jedná se o cívevědomého a z mého pohledu naprosto dokonale orientovaného člověka na výsledek a cíl. Nikdy v životě jsem zatím neměl možnost se setkat s takto univerzálním sportovcem, který je schopen vás nadchnout pro dvičení a de facto pro každou sportovní aktivitu. Všechny lekce jsou přizpůsobené klientovi a díky Jirkovi je každá lekce jiná a zábavná.”

Jan S.46
Security Manager

“Spolupráce s Jirkou vznikla vlastně náhodou a za tuhle náhodu jsem teď velmi ráda. Jirka je profesionál, díky kterému odcházím ze cvičení s dobrým pocitem a zároveň se těším na trénink příští. Pokud zvažujete výběr osobního trenéra, potom je Jirka tou správnou volbou. Díky němu bude Váš trénink pokaždé jiný, povzbudí Vás, když to bude třeba a zároveň Vás správně namotivuje na Vaši cestě za lepší kondicí.”

Pavlína50
Office Managerka

“Jirkovým mottem by mělo být “vždy s úsměvem!”. S Jirkou cvičím asi rok a musím říct, že pod jeho vedením se nejen zlepšila má fyzická kondice, ale i psychická. Má neustále nakažlivě dobrou náladu, ale na druhou stranu dokáže vyhecovat k Vašim nejlepším výkonům. Pokus Vás něco bolí, trénink dokáže během minuty přizpůsobit. Neustále se vzdělává a nové zkušenosti aplikuje do cvičení. Na každou hodinu se moc těším a na cvičení jsem se stala závislou :o)). Neváhejte se s ním poradit o změně stratování, dá vždy dobrý tip a pomůže Vám s úpravou jídelníčku.”

Katka47

“Po mateřské dovolené jsem se rozhodla zlepšit svou postavou.V mém věku pro mě nebylo jednoduché jít si sama zacvičit do fitness centra. Jediná možnost byla cvičení s trenérem. Po oslovení několika trenérů byla Jirkova odpověď nejrychlejší a jeho jednání nejprofesionálnější. Naše původní dohoda byla 10 hodin společného cvičení….teď…spolu cvičíme již déle než rok a díky viditelným výsledkům, jsem k němu přivedla i manžela. Můj šatník je teď o jednu velikost menší (finanční náročnost na pořízení nového oblečení je zde jediné minus 🙂 ), radost z pohybu je nezměrná a v podstatě návyková. Jirka nenásilně ovlivnil i můj jídelníček, který rozhodně přispěl ke zlepšení mé kondice. Jirka je empatický. Je nadšený, pokud Vám něco jde a dokáže povzbudit, když máte slabší chvilku, například když Vám nejdou dřepy :-).”

Ivana49
Office managerka

“Training with Jiri is rewarding, effective, and most of all FUN! Jiri is result oriented, he will push you to your limits but you will be very grateful when you see the result. I started in Sep 2013 with quite an intensive program and I love my new body (no pic sorry). I definitely recommend every lady out there, who believes that jogging will sort out all the problems, forget it and go to Jiri, lift some weights and finally enjoy working out!”

Tatyana41
Senior Business Consultant

“As English speaking customer I was a bit worried about having a personal trainer. All my fears gone as soon as we started conversation with Jiří. I think, I can call him a friend of mine, but the one who will make me work out every cookie I got for dinner. Another important aspect for me is knowledge as Jiří makes sure that every exercise is done in the right way. So that you can only benefit from every move and never harm yourself.”

Alexandr34
Graphic Designer