Loading...

JÍDELNÍČKY HEALTHY & TASTY
Připojte se do FB skupiny H&T - jídelníček v praxi
a nechte se inspirovat ke změně!

PŘIPOJIT SE DO FB SKUPINY

LENKA TO DOKÁZALA! DOKÁŽETE TO I VY?

MÁM ZÁJEM

PRŮMĚRNÝ KLIENT DÍKY JÍDELNÍČKU:

 • 1. Přijde 3-4 kg přebytečné tukové tkáně měsíčně

 • 2. Přestane být závislý na sladkém

 • 3. Zbaví se problémů se zažíváním

 • 4. Získá více síly a energie po celý den

CO PLÁN HEALTHY AND TASTY OBSAHUJE

 • 1. 30-ti denní jídelníček šitý přesně na míru.

 • 2. Chutné recepty, po kterých se budete olizovat.

 • 3. Opravdové, kvalitní jídlo – žádné výtvory z laboratoře.

 • 4. Vstupní konzultace s trenérem, kde vše nastavíme.

 • 5. Online podpora na každém kroku cesty

VÍCE INFO

Obecná charakteristika: Healthy & Tasty je založen na principu low carb (nízký příjem sacharidů). Díky tomu pracuje s frekvencí jen 3 jídel denně, bez nutnosti řešit dopolední a odpolední svačiny. Jídelníček obsahuje pouze opravdová jídla složená z kvalitních surovin (žádné výtvory z laboratoře). Cílem je pochopení racionálního stravování, aby nedocházelo během dne k nežádoucím výkyvům energie, nálady a nekontrolovatelnému pocitu hladu. To vše trvale a bez jojo-efektu. Odměnou vám bude hezké tělo, ve kterém se budete cítit dobře. Healthy & Tasty obsahuje detailní stravovací plán na čtrnáct dní a návod, jak si jídelníček individualizovat dle vašich potřeb napořád.

 

Proč vznikl: Jako osobní trenér jsem zjistil, že téměř každý klient potřebuje pomoci s nastavením stravování. Díky tomu jsem se ponořil do literatury, navštívil semináře a vše na sobě začal testovat. Sám jsem byl převážnou část svého sportovního života závislý na vysokém příjmu sacharidů a díky tomu jsem mohl pozorovat pozitivní dopady jídelníčku Healthy & Tasty na svém těle. Výsledkem je jídelníček, který funguje. Je jednoduchý, dlouhodobě udržitelný a pomáhá všem klientům.

 

Jídelníček je pouze 1/4 úspěchu: Konečný výsledek jak vypadáte, cítíte se a fungujete ve vašem životě je výsledkem čtyř oblastí (pohyb, jídlo, regenerace a nastavení mysli). Je důležité snažit se o co nejlepší výsledek ve všech oblastech. Jako trenér vám mohu pomoci s tréninkovým plánem, jídelníčkem a regenerací. Je důležité nepodceňovat význam žádné z uvedených oblastí.

MÁM ZÁJEM O JÍDELNÍČEK, JAK MÁM POSTUPOVAT?

 1. Vyplňte kontaktní formulář, nebo zašlete email s poptávkou jídelníčku. 
 2. Obratem obdržíte vstupní dotazník, který vyplněný zašlete zpět. 
 3. Na základě zaslaných informací pro Vás bude připraven kaloricky individuálně nastavený jídelníček.
 4. Před schůzkou nebo online konzultací jídelníček zaplatíte bezhotovostním převodem dle instrukcí.
 5. Profesionální jídelníček klientům posílám v papírové, nebo elektronické podobě, dle preference klienta.
 6. Po obdržení jídelníčku má klient nárok na úvodní 15-ti minutovou online konzultaci ZDARMA, během které vám vysvětlím vše potřebné.
 7. BONUS – Aktuálně máte k jídelníčku ZDARMA on-line podporu po dobu 30-ti dnů.

HEALTHY&TASTY OČIMA KLIENTŮ

Filip Havelka

“Využil jsem Jirkových služeb v oblasti výživy. Po úpravě a nastavení správného jídelníčku jsem se začal cítit mnohem lépe a moje sportovní výkony šly rapidně nahoru, což byla pro mě priorita. Pokud tedy někdo hledá cestu jak začít správně jíst a posunout svoje sportovní výkony, tak můžu spolupráci s Jirkou jen doporučit ! Ještě jednou moc děkuji ! 💪🏽”

 

Martin Olišar

“Nevěřil jsem, že se po letech přejídání odpadem dokážu odhodlat jíst zdravě. Jirkův Healthy&tasty jídelníček mi ukázal cestu a ono to najednou jde. Cítím se skvěle, váha jde dolů, energie na rozdávání díky perfektnímu trávení a navíc to prostě chutná. Díky!”

 

Lenka Hejlová

“Díky jídelníčku Healthy&tasty, dle kterého se stravuji již několik měsíců mám každý den zdravé, chutné jídlo, které mi dodává neuvěřitelnou energii a skvělý pocit po celý den. Během náročného pracovního dne, nebo aktivně stráveného víkendu mám jídlo vždy připravené sebou, což mě šetří čas a zároveň jsem v klidu, že nemusím řešit kde se budu během dne a hlavně čím stravovat. Na jídelníček přešly samovolně i moje dvě děti (6+9let) a odmítají jiné pokrmy. Bonus navíc je výrazný úbytek na váze, posilněná imunita, psychická odolnost a lepší fyzické výkony v běžném životě každého z nás.”

 

Ondřej Zaklepal

“Trpím igf nefropatií ledvin Mám přísnou dietu, kdy nesmím mít vyšší výkyvy váhy. Před šesti měsíci mi selhaly ledviny a skončil jsem v nemocnici. V tu dobu jsem přehodnotil život, začal jsem se více hýbat, hlavně chodit na tůry. Před 3 měsící žena přinesla jídelníček od pana Květoně. Po konzultaci s mým nefrologem jsem se rozhodl stravovat podle jídelníčku. Po měsíci a půl jsem se dostal na váhu před selháním ledvin. Snížil se mi cholesterol a snížila se mi kyselina močová, což jsou velmi podstatné faktory pro mou nemoc. Tento jídelníček je velmi chutný a hlavně jsem po něm plný energie, nemám v průběhu dne pocit hlavu. Hlavně žiju se svými ledvinami dál. Moc děkuji.”

 

Lenka Hodková

“Jirku jsem si našla na webových stránkách, které mě přesvědčili, že to bude vhodný trenér k tomu, abych zpevnila své tělo a shodila pár kilo (tzv. vyladit postavu). K tréninkům mi byl doporučen i jídelníček Healthy&tasty, na který jsem se moc netvářila, ale šla jsem do toho. Musím říct, že bych nikdy nevěřila, že tímto jídelníčkem dosáhnu to, co jsem si představovala. Nejlepší jídelníček co jsem kdy vyzkoušela…prostě to funguje! Dosáhla jsem své vytoužené váhy a tuky lehce zmizely během pár týdnů. Kdo nevyzkouší, neuvěří, stejně jako já :). Doporučuji všem, budete spokojeni.”

 

Reálné výsledky reálných lidí můžete vidět na mém instagramu.

PRO KOHO JE SLUŽBA

 • 1. Jste zodpovědní za své zdraví

 • 2. Hledáte dlouhodobě udržitelnou dietu (způsob stravování) bez jojo efektu

 • 3. Chcete dostat své tělo pod kontrolu

 • 4. Nemáte rádi extrémy (ketodieta, sacharidové vlny)

 • 5. Chcete zhubnout / chcete zlepšit sportovní výkon

PRO KOHO SLUŽBA NENÍ

 • 1. Jste vegetariáni/vegani

 • 2. Nechcete a neumíte vařit

 • 3. Nepotřebujete hubnout/dostat své tělo pod kontrolu

 • 4. Nejste ochotni pro změnu vystoupit z komfortní zóny

 • 5. Bez rohlíků a těstovin nepřežijete!