Loading...

JÍDELNÍČKY NA MÍRU

MÁM ZÁJEM O JÍDELNÍČEK, JAK MÁM POSTUPOVAT?

 1. Vyplňtě kontaktní formulář, nebo zašlete email s poptávkou jídelníčku. 
 2. Obratem obdržíte dotazník pro vyplnění základních údajů o Vás.
 3. Na základě zaslaných informací pro Vás bude připraven kaloricky individuálně nastavený jídelníček.
 4. Před schůzkou nebo telefonickou/online konzultací jídelníček zaplatíte bezhotovostním převodem dle instrukcí.
 5. Profesionální jídelníček klientům předáváme osobně v Praze, nebo zasíláme poštou po celé ČR. Během krátké schůzky Vám budou poskytnuty veškeré informace potřebné pro jednoduchou a efektivní práci s jídelníčkem.

MÁM ZÁJEM

LENKA TO DOKÁZALA! DOKÁŽETE TO I VY?

CO ZÍSKÁTE ZAKOUPENÍM JÍDELNÍČKU

 • 1. Kaloricky individuálně nastavený stravovací plán

 • 2. Know how – jak principy jídelníčku udržet napořád ve Vašem životě

 • 3. Recepty na vybrané pokrmy

 • 4. BONUS – ukázkový trénink z řady Fitness Revolution

VÍCE INFO

Charakteristika: jídelníček vychází z principů “Highfatlowcarb”, tedy stravování pokrmů s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem tuků. Soustředí se na kvalitu konzumovaných potravin a přestože to nebyl záměr, jídelníček je celý bezlepkový. To jsou hlavní charakteristické prvky jídelníčku Healthy&Tasty, který obsahuje detailní stravovací plán na čtrnáct dní a návod, jak si jídelníček individualizovat dle vašich potřeb.

 

Proč vznikl: jako osobní trenér jsem zjistil, že téměř každý klient potřebuje pomoci s nastavením stravování. Díky tomu jsem se ponořil do literatury, navštívil semináře a vše na sobě začal testovat. Sám jsem byl převážnou část svého sportovního života závislý na vysokém příjmu sacharidů a díky tomu jsem mohl pozorovat pozitivní dopady jídelníčku Healthy&Tasty na svém těle. Výsledkem je jídelníček, který funguje. Je jednoduchý, dlouhodobě udržitelný a pomáhá všem klientům.

 

JAK JÍDELNÍČEK ZMĚNÍ VÁŠ ŽIVOT

 • 1. Schopnost získávat energii z tuků

 • 2. Odstranění závislosti na sacharidech

 • 3. Dostatek energie po celý den

 • 4. Odstranění zažívacích problémů

 • 5. Dostatek vitaminů a minerálů bez doplňků stravy

 • 6. Dlouhodobě udržitelná sportovní postava a lepší zdraví

HEALTHY&TASTY OČIMA KLIENTŮ

Filip Havelka

“Využil jsem Jirkových služeb v oblasti výživy. Po úpravě a nastavení správného jídelníčku jsem se začal cítit mnohem lépe a moje sportovní výkony šly rapidně nahoru, což byla pro mě priorita. Pokud tedy někdo hledá cestu jak začít správně jíst a posunout svoje sportovní výkony, tak můžu spolupráci s Jirkou jen doporučit ! Ještě jednou moc děkuji ! 💪🏽”

 

Martin Olišar

“Nevěřil jsem, že se po letech přejídání odpadem dokážu odhodlat jíst zdravě. Jirkův Healthy&tasty jídelníček mi ukázal cestu a ono to najednou jde. Cítím se skvěle, váha jde dolů, energie na rozdávání díky perfektnímu trávení a navíc to prostě chutná. Díky!”

 

Lenka Hejlová

“Díky jídelníčku Healthy&tasty, dle kterého se stravuji již několik měsíců mám každý den zdravé, chutné jídlo, které mi dodává neuvěřitelnou energii a skvělý pocit po celý den. Během náročného pracovního dne, nebo aktivně stráveného víkendu mám jídlo vždy připravené sebou, což mě šetří čas a zároveň jsem v klidu, že nemusím řešit kde se budu během dne a hlavně čím stravovat. Na jídelníček přešly samovolně i moje dvě děti (6+9let) a odmítají jiné pokrmy. Bonus navíc je výrazný úbytek na váze, posilněná imunita, psychická odolnost a lepší fyzické výkony v běžném životě každého z nás.”

 

Ondřej Zaklepal

“Trpím igf nefropatií ledvin Mám přísnou dietu, kdy nesmím mít vyšší výkyvy váhy. Před šesti měsíci mi selhaly ledviny a skončil jsem v nemocnici. V tu dobu jsem přehodnotil život, začal jsem se více hýbat, hlavně chodit na tůry. Před 3 měsící žena přinesla jídelníček od pana Květoně. Po konzultaci s mým nefrologem jsem se rozhodl stravovat podle jídelníčku. Po měsíci a půl jsem se dostal na váhu před selháním ledvin. Snížil se mi cholesterol a snížila se mi kyselina močová, což jsou velmi podstatné faktory pro mou nemoc. Tento jídelníček je velmi chutný a hlavně jsem po něm plný energie, nemám v průběhu dne pocit hlavu. Hlavně žiju se svými ledvinami dál. Moc děkuji.”

 

Lenka Hodková

“Jirku jsem si našla na webových stránkách, které mě přesvědčili, že to bude vhodný trenér k tomu, abych zpevnila své tělo a shodila pár kilo (tzv. vyladit postavu). K tréninkům mi byl doporučen i jídelníček Healthy&tasty, na který jsem se moc netvářila, ale šla jsem do toho. Musím říct, že bych nikdy nevěřila, že tímto jídelníčkem dosáhnu to, co jsem si představovala. Nejlepší jídelníček co jsem kdy vyzkoušela…prostě to funguje! Dosáhla jsem své vytoužené váhy a tuky lehce zmizely během pár týdnů. Kdo nevyzkouší, neuvěří, stejně jako já :). Doporučuji všem, budete spokojeni.”

 

Reálné výsledky reálných lidí můžete vidět na mém instagramu.